AFFC-100-10-051-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-100-10-051-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 51
Φύλλα δεδομένων: AFFC-100-10-051-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-100-10-051-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 51 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83332 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-100-10-051-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Αλλα ονόματα AE11354
AFFC-100-10-051-11-ND
Αριθμός αγωγοί 10 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm)
Μήκος 2.000" (50.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.000" (50.80mm) Τύπος καλωδίου FFC, FPC