AFFC-050-44-153-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE FFC 44POS 0.50MM 6"
Φύλλα δεδομένων: AFFC-050-44-153-11.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-050-44-153-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CABLE FFC 44POS 0.50MM 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47226 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-050-44-153-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Αριθμός αγωγοί 44
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm) Μήκος 6.000" (152.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 44 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm)