AFFC-050-16-051-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE FFC 16POS 0.50MM 2'
Φύλλα δεδομένων: AFFC-050-16-051-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-050-16-051-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CABLE FFC 16POS 0.50MM 2' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54864 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-050-16-051-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Αριθμός αγωγοί 16
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm) Μήκος 2.000" (50.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 16 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 2.000" (50.80mm)