AFFC-050-14-102-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE FFC 14POS 0.50MM 4"
Φύλλα δεδομένων: AFFC-050-14-102-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-050-14-102-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CABLE FFC 14POS 0.50MM 4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67582 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-050-14-102-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Αριθμός αγωγοί 14
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm) Μήκος 4.000" (101.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 14 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm)