AFFC-050-12-076-11
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE FFC 12POS 0.50MM 3"
Φύλλα δεδομένων: AFFC-050-12-076-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-050-12-076-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CABLE FFC 12POS 0.50MM 3" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75290 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-050-12-076-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Αλλα ονόματα AE11331
AFFC-050-12-076-11-ND
Αριθμός αγωγοί 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm)
Μήκος 3.000" (76.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm) Τύπος καλωδίου FFC, FPC