AFFC-050-04-153-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-04-153-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CABLE FFC 4POS 0.50MM 6"
Φύλλα δεδομένων: AFFC-050-04-153-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFFC-050-04-153-11 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CABLE FFC 4POS 0.50MM 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62419 pcs Φύλλο δεδομένων AFFC-050-04-153-11.pdf
Στυλ λήξης Top on Both Sides, Backers on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Αλλα ονόματα AE11322
AFFC-050-04-153-11-ND
Αριθμός αγωγοί 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.138" (3.50mm)
Μήκος 6.000" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm) Τύπος καλωδίου FFC, FPC