ADS15A-KG-TAXB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS15A-KG-TAXB5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.ADS15A-KG-TAXB5.pdf2.ADS15A-KG-TAXB5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
2520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADS15A-KG-TAXB5 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ADS15A-KG-TAXB5.pdf2.ADS15A-KG-TAXB5.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A)
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated Σειρά -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ADS15A-KG-TAXB5-R
ADS15A-KG-TAXB5-R-ND
AE10977
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.590" (14.99mm)