ADF25A-KG-TAXB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADF25A-KG-TAXB5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: ADF25A-KG-TAXB5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADF25A-KG-TAXB5 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29195 pcs Φύλλο δεδομένων ADF25A-KG-TAXB5.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B)
Shell Υλικό, Finish Steel Σειρά -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ADF25A-KG-TAXB5-R
ADF25A-KG-TAXB5-R-ND
AE10938
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα -
Backspace Spacing 0.590" (14.99mm)