A-TB762-VJ06V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB762-VJ06V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB762-VJ06V
Αριθμός εξαρτήματος A-TB762-VJ06V Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 68404 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB762-VJ06V.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 12-30 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Σειρά A-TB762 βίδα Θέμα M3
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 6
Πίσσα 0.300" (7.62mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Vertical with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
Ρεύμα 20A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -