A-TB762-TJ15
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 15POS STR 7.62MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB762-TJ15
Αριθμός εξαρτήματος A-TB762-TJ15 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 15POS STR 7.62MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27727 pcs Φύλλο δεδομένων
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16-24 AWG Τάσης - UL 150V
Τύπος Plug, Female Sockets Ροπής - Βίδα -
Στυλ λήξης Screw Σειρά -
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 15
Plug Wire Έναρξη 180° Πίσσα 0.300" (7.62mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 15 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT)
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 6A