A-TB762-OQ07CV
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM
Φύλλα δεδομένων: A-TB762-OQ07CV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A-TB762-OQ07CV Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109780 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB762-OQ07CV.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Τύπος Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Ροπής - Βίδα - Στυλ λήξης Solder
Σειρά - βίδα Μέγεθος -
Θέσεις σε κάθε επίπεδο 7 Plug Wire Έναρξη -
Πίσσα 0.300" (7.62mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός θέσεων 7
Αριθμός Επίπεδα 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ύψος μόνωσης - Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) επικεφαλίδα Προσανατολισμός Vertical
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
Τρέχουσες - UL 10A Τρέχουσες - IEC -