A-TB762-HG07
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB762-HG07.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB762-HG07
Αριθμός εξαρτήματος A-TB762-HG07 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 56498 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB762-HG07.pdf
Καταγγελία σύρμα Screwless Gauge Wire 12-28 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα -
Σειρά A-TB762 βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 7
Πίσσα 0.300" (7.62mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού 45° (135°) Angle with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
Ρεύμα 15A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass