A-TB750-VI02V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB750-VI02V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB750-VI02V
Αριθμός εξαρτήματος A-TB750-VI02V Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 162586 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB750-VI02V.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 12-28 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Σειρά A-TB750 βίδα Θέμα M3
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 2
Πίσσα 0.295" (7.50mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Vertical with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
Ρεύμα 16A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -