A-TB750-HA07H
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB750-HA07H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB750-HA07H
Αριθμός εξαρτήματος A-TB750-HA07H Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 64820 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB750-HA07H.pdf
Καταγγελία σύρμα Screwless Gauge Wire 14-24 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα -
Σειρά A-TB750 βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 7
Πίσσα 0.295" (7.50mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side), Lever Actuated Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
Ρεύμα 10A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass