A-TB508-VK03
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK HDR 3POS 45DEG 5.08MM
Φύλλα δεδομένων: A-TB508-VK03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB508-VK03
Αριθμός εξαρτήματος A-TB508-VK03 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK HDR 3POS 45DEG 5.08MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 209568 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB508-VK03.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Τάσης - UL 300V
Τύπος Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Ροπής - Βίδα -
Στυλ λήξης Solder Σειρά -
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 3
Plug Wire Έναρξη - Πίσσα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 3 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.571" (14.50mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός 45° Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45° Through Hole Τρέχουσες - UL 15A
Τρέχουσες - IEC - Επαφή Μήκος ουράς 0.161" (4.10mm)