A-TB508-TJ10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB508-TJ10
Αριθμός εξαρτήματος A-TB508-TJ10 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26139 pcs Φύλλο δεδομένων
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16-24 AWG Τάσης - UL 150V
Τύπος Plug, Female Sockets Ροπής - Βίδα -
Στυλ λήξης Screw Σειρά -
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 10
Plug Wire Έναρξη 180° Πίσσα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 10 Αριθμός Επίπεδα 1
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 6A
Τρέχουσες - IEC - Επαφή Μήκος ουράς -
Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε - Επικοινωνία Υλικό Brass
Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A-TB508-TJ12
A-TB508-TJ12
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM