A-TB508-TJ04D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
Φύλλα δεδομένων: A-TB508-TJ04D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB508-TJ04D
Αριθμός εξαρτήματος A-TB508-TJ04D Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79607 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB508-TJ04D.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 7-8mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug, Female Sockets Ροπής - Βίδα 0.56 Nm (5.0 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw Σειρά -
βίδα Μέγεθος M3 Θέσεις σε κάθε επίπεδο 4
Plug Wire Έναρξη 180° Πίσσα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C
Αριθμός θέσεων 4 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.594" (15.09mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 20A