A-TB508-T909
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB508-T909.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB508-T909
Αριθμός εξαρτήματος A-TB508-T909 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 62855 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB508-T909.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Leaf Spring, Wire Guard Gauge Wire 14-24 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.36 Nm (3.2 Lb-In)
Σειρά A-TB508 βίδα Θέμα M2.6
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 9
Πίσσα 0.200" (5.08mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Vertical with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Board Edge, Through Hole
Ρεύμα 15A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -