A-TB508-T205SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB508-T205SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A-TB508-T205SB Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 79784 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB508-T205SB.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 12-24 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Σειρά A-TB508 βίδα Θέμα M2.5
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 5
Πίσσα 0.200" (5.08mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού 45° (135°) Angle with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Ρεύμα 10A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -