A-TB500-VG23SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM
Φύλλα δεδομένων: A-TB500-VG23SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A-TB500-VG23SB Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22336 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB500-VG23SB.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 6-7mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 14-22 AWG Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug for Unshrouded Header Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw - Leaf Spring, Wire Guard Σειρά -
βίδα Μέγεθος M3 Θέσεις σε κάθε επίπεδο 23
Plug Wire Έναρξη 90° Πίσσα 0.197" (5.00mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C
Αριθμός θέσεων 23 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.575" (14.60mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 10A