A-TB500-TR09H
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB500-TR09H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB500-TR09H
Αριθμός εξαρτήματος A-TB500-TR09H Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 34255 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB500-TR09H.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Pressure Clip Gauge Wire 12-22 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.27 Nm (2.4 Lb-In)
Σειρά A-TB500 βίδα Θέμα M2.5
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 9
Πίσσα 0.197" (5.00mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Ρεύμα 20A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass - Tin Plated