A-TB500-TD10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB500-TD10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB500-TD10
Αριθμός εξαρτήματος A-TB500-TD10 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 56718 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB500-TD10.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Leaf Spring, Wire Guard Gauge Wire 14-22 AWG
Τάση 250V Ροπής - Βίδα 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Σειρά A-TB500 βίδα Θέμα M2.6
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 10
Πίσσα 0.197" (5.00mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Vertical with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Ρεύμα 16A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass - Tin Plated