A-TB500-T406SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB500-T406SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A-TB500-T406SB Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 70173 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB500-T406SB.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Leaf Spring, Wire Guard Gauge Wire 12-20 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Σειρά A-TB500 βίδα Θέμα M3
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 6
Πίσσα 0.197" (5.00mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Ρεύμα 10A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -