A-TB350-TT06
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM
Φύλλα δεδομένων: A-TB350-TT06.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB350-TT06
Αριθμός εξαρτήματος A-TB350-TT06 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72016 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB350-TT06.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 5-6mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16-28 AWG Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug for Unshrouded Header Ροπής - Βίδα 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw Σειρά -
βίδα Μέγεθος M2 Θέσεις σε κάθε επίπεδο 6
Plug Wire Έναρξη 90° Πίσσα 0.138" (3.50mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C
Αριθμός θέσεων 6 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.441" (11.20mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά Interlocking (Side)
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 10A