A-TB350-TF12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB350-TF12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB350-TF12
Αριθμός εξαρτήματος A-TB350-TF12 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 62870 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB350-TF12.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Leaf Spring, Wire Guard Gauge Wire 16-26 AWG
Τάση 125V Ροπής - Βίδα 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Σειρά A-TB350 βίδα Θέμα M2
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Chromate Θέσεις σε κάθε επίπεδο 12
Πίσσα 0.138" (3.50mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Vertical with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
Ρεύμα 10A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass