A-TB254-HA18H
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB254-HA18H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB254-HA18H
Αριθμός εξαρτήματος A-TB254-HA18H Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 25647 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB254-HA18H.pdf
Καταγγελία σύρμα Screwless Gauge Wire 20-26 AWG
Τάση 150V Ροπής - Βίδα -
Σειρά - βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 18
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
Ρεύμα 2A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass