A-TB116-VP18
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERMINAL BLOCK
Φύλλα δεδομένων: A-TB116-VP18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A-TB116-VP18
Αριθμός εξαρτήματος A-TB116-VP18 Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Διαθέσιμη ποσότητα 7248 pcs Φύλλο δεδομένων A-TB116-VP18.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 8-22 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 2.15 Nm (19 Lb-In)
Σειρά A-TB116 βίδα Θέμα M4.5
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Steel - Zinc Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 18
Πίσσα 0.400" (10.16mm) Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
Ρεύμα 57A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass