5022R-754F
API DelevanAPI Delevan
5022R-754F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: API Delevan
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.5022R-754F.pdf2.5022R-754F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5022R-754F
Αριθμός εξαρτήματος 5022R-754F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17119 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5022R-754F.pdf2.5022R-754F.pdf
Τύπος - Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 5022R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 65 @ 790kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD
Αλλα ονόματα 5022R-754F 800 TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 750µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.9MHz Λεπτομερής περιγραφή 750µH Unshielded Inductor 112mA 28.6 Ohm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR) 28.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 112mA