3094R-272FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 210MA 1.1 OHM
Φύλλα δεδομένων: 3094R-272FS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3094R-272FS
Αριθμός εξαρτήματος 3094R-272FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 210MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2429 pcs Φύλλο δεδομένων 3094R-272FS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 3094R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 65 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD
Αλλα ονόματα 3094R-272FS TR 650 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 210mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 210mA