ST13L5S5ZQJ4J9022
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: ST13L5S5ZQJ4J9022.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ST13L5S5ZQJ4J9022 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5689 pcs Φύλλο δεδομένων ST13L5S5ZQJ4J9022.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά ST Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 13.00mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ST1-3L5S5ZQJ4J9022
ST1-3L5S5ZQJ4J9022-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 6A (AC), 7A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 7A (DC)