Q8P3CZZRYG12E
APEM Inc.APEM Inc.
Q8P3CZZRYG12E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: APEM Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED PM PROMINENT GR/RD/YLW
Φύλλα δεδομένων: Q8P3CZZRYG12E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q8P3CZZRYG12E
Αριθμός εξαρτήματος Q8P3CZZRYG12E Κατασκευαστής APEM Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 9700 pcs Φύλλο δεδομένων Q8P3CZZRYG12E.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Οπτική γωνία 100° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Σειρά Q Series
Ακροαματικότητα DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.31" (7.87mm) Αλλα ονόματα 679-2844
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green, Red, Yellow
Προστασία Ingress IP67 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 12V Green, 12V Red, 12V Yellow 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Ρεύμα 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow