Q8F1CZZRYG12E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED INDICATOR 8MM FLUSH TRI-COLO
Φύλλα δεδομένων: Q8F1CZZRYG12E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q8F1CZZRYG12E
Αριθμός εξαρτήματος Q8F1CZZRYG12E Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή LED INDICATOR 8MM FLUSH TRI-COLO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8145 pcs Φύλλο δεδομένων Q8F1CZZRYG12E.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Οπτική γωνία 100° Τύπος LED
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά Q Series
Ακροαματικότητα DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.315" (8.00mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 10mcd Green, 15mcd Red, 6mcd Yellow Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green, Red, Yellow
Προστασία Ingress IP67 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 12V Green, 12V Red, 12V Yellow 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug Ρεύμα 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow