Q6F3BYYRG24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q6F3BYYRG24E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: APEM Inc.
Περιγραφή προϊόντος LED PM IND FLUSH GRN/RD
Φύλλα δεδομένων: Q6F3BYYRG24E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Q6F3BYYRG24E
Αριθμός εξαρτήματος Q6F3BYYRG24E Κατασκευαστής APEM Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 12774 pcs Φύλλο δεδομένων Q6F3BYYRG24E.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 24V Green, 24V Red
Οπτική γωνία 100° Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Σειρά Q Series
Ακροαματικότητα DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.24" (6.10mm) Αλλα ονόματα 679-2721
Q6F3BXXRG24E
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 8mcd Green, 10mcd Red
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 3mm (T-1) φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Green, Red
Προστασία Ingress IP67 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 24V Green, 24V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Flat Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Ρεύμα 20mA Green, 20mA Red