Q22P1BZZRYG12E
APEM Inc.APEM Inc.
Q22P1BZZRYG12E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: APEM Inc.
Περιγραφή προϊόντος INDICATOR 12V 22MM PROM R/Y/G
Φύλλα δεδομένων: Q22P1BZZRYG12E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Q22P1BZZRYG12E Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή INDICATOR 12V 22MM PROM R/Y/G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3259 pcs Φύλλο δεδομένων Q22P1BZZRYG12E.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Οπτική γωνία 100° Τύπος LED
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Σειρά Q Series
Ακροαματικότητα DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.87" (22.10mm) Αλλα ονόματα 679-1802
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 18.00mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας Green, Red, Yellow Προστασία Ingress IP67
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green, Red, Yellow Diffused 100° 12V Green, 12V Red, 12V Yellow 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow Round with Domed Top, 18.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Ρεύμα 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow