Q22F5AYXXSY24AE
APEM Inc.APEM Inc.
Q22F5AYXXSY24AE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: APEM Inc.
Περιγραφή προϊόντος INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW
Φύλλα δεδομένων: Q22F5AYXXSY24AE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Q22F5AYXXSY24AE Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5879 pcs Φύλλο δεδομένων Q22F5AYXXSY24AE.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 24V
Οπτική γωνία - Τύπος LED
Στυλ λήξης Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Σειρά Q Series
Ακροαματικότητα AC/DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.87" (22.10mm) Αλλα ονόματα 679-3786
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 1250mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 18.00mm φακός χρώμα Yellow
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Yellow
Προστασία Ingress IP67 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Yellow Diffused 24V 40mA Round with Flat Top, 18.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Ρεύμα 40mA