FPAR3D1422A12N9
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH DPST-NO 200MA 12V
Φύλλα δεδομένων: FPAR3D1422A12N9.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FPAR3D1422A12N9 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSH DPST-NO 200MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2317 pcs Φύλλο δεδομένων FPAR3D1422A12N9.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Τύπος Standard, Illuminated
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά FP Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 24.20mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VDC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Blue Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black