2649LP/2A21600L110V
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: 2649LP/2A21600L110V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2649LP/2A21600L110V Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7595 pcs Φύλλο δεδομένων 2649LP/2A21600L110V.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 24V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 2600 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 30.00mm x 22.00mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 2649LP2A21600L110V
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 110 VAC Φωτισμός τύπο, το χρώμα Neon, Red
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 10A (AC), 8A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 8A (DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Flat - Illuminated ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2649LH/2A21600L110V
2649LH/2A21600L110V
Σε απόθεμα: 8608 pcs
Κατεβάστε: 2649LH/2A21600L110V.pdf
RFQ
2649LH/2A7/123000L0
2649LH/2A7/123000L0
Σε απόθεμα: 10393 pcs
Κατεβάστε: 2649LH/2A7/123000L0.pdf
RFQ
264F-3
264F-3"-36YF
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: GREEN CORPS ROLOC DISC
Κατεβάστε: 264F-3"-36YF.pdf
2649LH/2A21900L220V
2649LH/2A21900L220V
Κατεβάστε: 2649LH/2A21900L220V.pdf
Κατεβάστε: 2649LH/2A232000L0.pdf
264F-2
264F-2"-36YF
Κατασκευαστές: 3M
Κατεβάστε: 264F-2"-36YF.pdf
2649LH/2A21300L110V3
2649LH/2A21300L110V3
Κατεβάστε: 2649LH/2A21300L110V3.pdf
264F-2
264F-2"-24YF
Κατεβάστε: 264F-2"-24YF.pdf
2649LH/2C21900L12V
2649LH/2C21900L12V
Κατεβάστε: 2649LH/2C21900L12V.pdf
2649LPA21600L110V
2649LPA21600L110V
Κατεβάστε: 2649LPA21600L110V.pdf
264F-3
264F-3"-24YF
Κατεβάστε: 264F-3"-24YF.pdf
264F-2"-50YF
Κατεβάστε: 264F-2"-50YF.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών