2646LP/2A212021L0
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 16A 125V
Φύλλα δεδομένων: 2646LP/2A212021L0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2646LP/2A212021L0 Κατασκευαστής APEM Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 16A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10814 pcs Φύλλο δεδομένων 2646LP/2A212021L0.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 2600 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 30.00mm x 22.00mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 2646LP2A212021L0
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 16A (AC), 15A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 15A (DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Flat ενεργοποιητή Σήμανση O -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Fair-Rite Products Corp.
Περιγραφή: ROUND CABLE CORE
Σε απόθεμα: 96051 pcs
Κατεβάστε: 2646804502.pdf
RFQ
2647D
2647D
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: TST CIRC CONTINUITY
Σε απόθεμα: 10987 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
26471C
26471C
Κατασκευαστές: Murata Power Solutions
Περιγραφή: FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM