YR1B23K7CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B23K7CC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.YR1B23K7CC.pdf2.YR1B23K7CC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YR1B23K7CC
Αριθμός εξαρτήματος YR1B23K7CC Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306734 pcs Φύλλο δεδομένων 1.YR1B23K7CC.pdf2.YR1B23K7CC.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Σειρά YR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 23.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4-1676913-7
4-1676913-7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 23.7 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film