TLM2BDR033FTD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Φύλλα δεδομένων: TLM2BDR033FTD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLM2BDR033FTD
Αριθμός εξαρτήματος TLM2BDR033FTD Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 415529 pcs Φύλλο δεδομένων TLM2BDR033FTD.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά TLM, CGS Λειτουργία του πίνακα 33 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 2-2176156-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Foil Σύνθεση Metal Foil