TLM2ADR062FTD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.062 OHM 1% 1/4W 0805
Φύλλα δεδομένων: TLM2ADR062FTD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLM2ADR062FTD
Αριθμός εξαρτήματος TLM2ADR062FTD Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.062 OHM 1% 1/4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 355454 pcs Φύλλο δεδομένων TLM2ADR062FTD.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά TLM, CGS Λειτουργία του πίνακα 62 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 3-2176155-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 62 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Metal Foil Σύνθεση Metal Foil