TL3AR01F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TL3AR01F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TL3AR01F
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.TL3AR01F.pdf2.TL3AR01F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL3AR01F
Αριθμός εξαρτήματος TL3AR01F Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81669 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TL3AR01F.pdf2.TL3AR01F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά TL, CGS Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Cut Tape (CT)