TL3AR005F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TL3AR005F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TL3AR005F
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.TL3AR005F.pdf2.TL3AR005F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL3AR005F
Αριθμός εξαρτήματος TL3AR005F Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.005 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115822 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TL3AR005F.pdf2.TL3AR005F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά TL, CGS Λειτουργία του πίνακα 5 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα 1625827-1
A105812TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil
Σύνθεση Metal Foil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TL3AR015F
TL3AR015F
Περιγραφή: RES 0.015 OHM 1% 1W 2512
Κατεβάστε: TL3AR015F.pdf
RFQ
TL3AR005FTDG
TL3AR005FTDG