SC552R2KR
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC552R2KR
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC552R2KR.pdf2.SC552R2KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC552R2KR
Αριθμός εξαρτήματος SC552R2KR Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.8A 60 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC552R2KR.pdf2.SC552R2KR.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC55, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624056-4
1624056-4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Inductor 1.8A 60 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC56-11EWA
SC56-11EWA
Κατασκευαστές: Kingbright
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Σε απόθεμα: 76619 pcs
Κατεβάστε: SC56-11EWA.pdf
RFQ
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Κατασκευαστές: Kingbright
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Κατεβάστε: SC56-11SRWA.pdf
RFQ
SC54B-390
SC54B-390
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 1.2A 320 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC54B-390.pdf
SC54B-680
SC54B-680
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
Κατεβάστε: SC54B-680.pdf
SC54B-470
SC54B-470
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 1A 370 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC54B-470.pdf
SC5554MVR132
SC5554MVR132
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Κατεβάστε:
SC54B-820
SC54B-820
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Κατεβάστε: SC54B-820.pdf
SC54B-330
SC54B-330
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 1.4A 230 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC54B-330.pdf
SC56-11GWA
SC56-11GWA
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Κατεβάστε: SC56-11GWA.pdf
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC553ISKTRT.pdf
SC54B-560
SC54B-560
Περιγραφή: FIXED IND 56UH 820MA 420 MOHM
Κατεβάστε: SC54B-560.pdf
SC56-11CGKWA
SC56-11CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Κατεβάστε: SC56-11CGKWA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών