SC15820KT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC15820KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82UH 200MA 3.9 OHM
Φύλλα δεδομένων: SC15820KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC15820KT
Αριθμός εξαρτήματος SC15820KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 82UH 200MA 3.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52420 pcs Φύλλο δεδομένων SC15820KT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 3-1623990-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 10.3MHz Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.9 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 3.9 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA
Σχετικά προϊόντα
SC1566I5T-2.5T
SC1566I5T-2.5T
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
Σε απόθεμα: 35474 pcs
Κατεβάστε: SC1566I5T-2.5T.pdf
RFQ
SC1566IM-2.5TRT
SC1566IM-2.5TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263
Κατεβάστε: SC1566IM-2.5TRT.pdf
RFQ
SC16-19
SC16-19
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: SAXXIT CABLE CLIP 6MM
Κατεβάστε:
SC1592ISTRT
SC1592ISTRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOIC
Κατεβάστε: SC1592ISTRT.pdf
SC1592MSTRT
SC1592MSTRT
Κατεβάστε: SC1592MSTRT.pdf
SC1566IT-2.5T
SC1566IT-2.5T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3
Κατεβάστε: SC1566IT-2.5T.pdf
SC15E
SC15E
Κατασκευαστές: Swanstrom Tools
Περιγραφή: CUTTER SHEARS TPRD SHEAR 5.67"
Κατεβάστε: SC15E.pdf
SC1566IT-1.8T
SC1566IT-1.8T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3
Κατεβάστε: SC1566IT-1.8T.pdf
SC1566IM-1.8TRT
SC1566IM-1.8TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263
Κατεβάστε: SC1566IM-1.8TRT.pdf
SC1592IMTRT
SC1592IMTRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 7DDPAK
Κατεβάστε: SC1592IMTRT.pdf
SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Κατεβάστε: SC1566I5T-1.8T.pdf
SC15R22KT
SC15R22KT
Περιγραφή: FIXED IND 220NH 2.06A 55 MOHM TH
Κατεβάστε: SC15R22KT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών