SBCHE78K2K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 8.20K OHM 7W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.SBCHE78K2K.pdf2.SBCHE78K2K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBCHE78K2K
Αριθμός εξαρτήματος SBCHE78K2K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 8.20K OHM 7W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99031 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SBCHE78K2K.pdf2.SBCHE78K2K.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.984" L (10.00mm x 9.00mm x 25.00mm)
Σειρά SBC, CGS Λειτουργία του πίνακα 8.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1-1623733-0
1-1623733-0-ND
A137327
SBCHE78K2K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2 kOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound