RP73D2B261RBTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RP73D2B261RBTDF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 261 OHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.RP73D2B261RBTDF.pdf2.RP73D2B261RBTDF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP73D2B261RBTDF Κατασκευαστής TE Connectivity Passive Product
Περιγραφή RES SMD 261 OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 195593 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RP73D2B261RBTDF.pdf2.RP73D2B261RBTDF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±15ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Σειρά RP73, Holsworthy
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Άλλα ονόματα 1879257-8
1879257-8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RP73D2B261RBTDF Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά - FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 261 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 261 OHM 0.1% 1/4W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film