ROX3SJ82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX3SJ82K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ROX3SJ82K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 82.0K OHM 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX3SJ82K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROX3SJ82K
Αριθμός εξαρτήματος ROX3SJ82K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 82.0K OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1624906 pcs Φύλλο δεδομένων ROX3SJ82K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Σειρά ROX, Neohm Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 7-1625892-2
7-1625892-2-ND
A131589TB
ROX3SJ82K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film