ROX3SJ27R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX3SJ27R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ROX3SJ27R
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 27.0 OHM 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX3SJ27R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROX3SJ27R
Αριθμός εξαρτήματος ROX3SJ27R Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 27.0 OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1527362 pcs Φύλλο δεδομένων ROX3SJ27R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Σειρά ROX, Neohm Λειτουργία του πίνακα 27 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Box (TB)