ROX2SJR47
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJR47 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ROX2SJR47
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.ROX2SJR47.pdf2.ROX2SJR47.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROX2SJR47
Αριθμός εξαρτήματος ROX2SJR47 Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1759183 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ROX2SJR47.pdf2.ROX2SJR47.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Σειρά ROX, Neohm Λειτουργία του πίνακα 470 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 7-1625890-6
A137269
ROX2SJR47-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 470 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film